Przyznam, że byłam ogromnie zaskoczona kiedy przyleciała do mnie paczka z UK. To zaskoczenie oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu dlatego lekki dreszczyk na ciele można było dostrzec.

Marki Pixi Beauty została założona ponad 10 lat temu w Soho przez profesjonalną makijażystkę Petrę Strand, która kultywuje naturalność. Filozofią marki jest stworzyć dobre narzędzia pielęgnacji, aby uzyskać efekt promiennej skóry, jakby była bez makijażu, po prostu po dobrze przespanej nocy. Kreatorką jest współczesna kobieta, pasjonatka produktów do pielęgnacji. Tworzy formuły, łatwe w użyciu i na bazie naturalnych składników, które pielęgnują i przywracają blask skóry.

Kiedy w internecie widziałam co raz to więcej wpisów z nowymi produktami od Pixi przyznam, że lekka zazdrość można było wyczuć, ale chciałam je mieć. I tak faktycznie się stało. Starannie zapakowane produkty idealnie wpisują się w mój gust.

W zestawie możemy znaleźć:
– Glow Tonic Cleansing Gel 
– Glow Tonic
– Glow Tonic Serum
– pHenomenal Gel
– On-the-Glow multi- use moisture Stick

Jak myślicie będę zadowolona?


2 Odpowiedzi do “W blasku poranka czyli nowości Pixi”

    1. ja znałam jednak nie do końca byłam przekonana jednak na chwilę obecną nie wyobrażam sobie nie mieć ich w mojej łazience jako codzienna pielęgnacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *